Angajari eMag la Bucuresti si Timisoara trimiteti CV-urile cat mai repede locurile de munca sunt limitate

eMag face ce face si... face angajari in toata tara. Daca sunteti in cautarea unui loc de munca intr-o companie romaneasca de prestigiu atunci eMag poate fi alegerea dumneavoastra.

Iata asadar, pe scurt, unde face angajari eMag si care sunteti cerintele minime pentru a ocupa aceste locuri de munca.

Compania eMag angajeaza o casiera la showroom-ul din Timisoara.

Candidatul potrivit pentru postul de casiera la showroom-ul din Timisoara are minimum sase luni experienta într-un post similar, studii medii, cunoaste pachetul MS Office, are cunostinte minime de contabilitate primara si facturare.

De asemenea acesta trebuie sa aiba bune abilitati de comunicare si abilitati numerice, capacitate de asumare a responsabilitatilor si rapiditate în operare documente si gestionare numerar.
emag-angajari-bucuresti-timisoara-constanta

12 martie este ultima zi în care se primesc CV-uri pentru postul de casiera la showroom-ul eMag din Timisoara

Compania eMag angajeaza un economist pentru Bucuresti.

Candidatul potrivit postul de economist la Bucuresti trebuie sa aiba studii superioare cu profil economic, cel putin sase luni experienta într-un post similar, bune aptitudini de comunicare si relationare, gandire analitica si orientata spre rezolvarea problemelor; capacitate de planificare si organizare, cunostinte medii de engleza.

Sunt avantajati la angajare pentru postul de economist la eMag candidatii care cunosc SAP.

26 februarie e ultima zi în care se primesc candidaturi pentru postul de economist la eMag Bucuresti.

Compania eMag angajeaza un operator call center în Bucuresti. (disponibilitate imediata)

Candidatul ideal pentru acest post e cel putin student, are foarte bune cunostinte tehnice, stie sa opereze un PC, are cunostinte cel putin medii de engleza.

Constituie un avantaj:
• Minim 1 an experienta pe un post similar;
• Cursuri in domeniul tehnicilor de vanzare.

Responsabilitati:

• Analizeaza cerintele clientilor si ofera consultanta privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare;
• Indeplineste obiectivele de vanzari stabilite;
• Furnizarea de informatii cu privire la oferta emag, disponibilitatea produselor, produse alternative, oferte promotionale etc;

Pana pe data 28 februarie se primesc CV-uri pentru postul de operator call center Bucuresti.

Comentarii