BIANCA DRAGUSANU OPERATA DE URGENTA LA SPITALUL FLOREASCA - FOTO

Bianca Dragusanu (FOTO a ajuns de urgenta la Spitalul Floreasca, dupa un accident stupid la piciorul stang! 

Bianca Dragusanu este in aceste momente in sala de operatie unde e supusa unei interventii chirurgicale care va dura peste 40 de minute.

Alaturi de Bianca Dragusanu se afla fostul sot, Victor Slav,  care vizibil îngrijorat de starea vedetei a însotit-o la Urgenta.

In urma cu putin timp Bianca s-a ales cu o taietura la unul dintre picioare si a avut nevoie urgent de ajutorul medicilor.
bianca-dragusanu-operatie-picior-accident

Bianca vroia sa isi faca un pic de curatenie prin casa si, intr-un moment de neatentie, a calcat pe un umeras si s-a taiat groaznic la piciorul stang, culmea exact in zona in care avea o operatie facuta recent!..." , au declarat surse din preajma vedetei Antena 1.

Chinuita de durere, cu lacrimi în ochi, Bianca Dragusanu i-a cerut ajutorul fostului ei sot, Victor Slav, care, fara sa stea pe gânduri, a transportat-o la spital!

Paparazzii l-au surprins pe fostul Victor îngrijorat, butonând telefonul, pe holurile spitalului Floreasca.

Potrivit informatiilor Biancai Dragusanu i-a intrat un umeras din sârma în picior, în timp ce facea curat în casa, are o plaga deschisa de 7 cm, iar acum este internata pentru operatie la sectia de Chirurgie Plastica, unde medicii îi ofera primul ajutor.

In octombrie 2013 Bianca Dragusanu a mai fost operata la picioare într-o clinica din Budapesta. 

Roscata a fost supusa unei interventii la picioare, injectându-i-se grasime în tibie.

 Motivul pentru care a facut acest lucru ar fi pentru a-si masca vânataile de la picioare, strivite în urma batailor luate de la Coco Paun, unul dintre fostii ei iubiti.

Alaturi de vedeta, la clinica din Budapesta, aleasa în urma recomandarilor "nasului" ei, Zsolt Csergo, se afla si sora mai mica, Oana.
MAI POTI CITI